Останні та найкращі джерела новин пліток

Останні та найкращі джерела новин пліток

5 найкращих страв Малайзії

навколо їжі

Їжа – це фактично схема приготування їжі, яка визначається унікальними компонентами, методами, а також стравами, а також зазвичай пов’язана з певним суспільством чи навіть географічним регіоном. Місцеві методи приготування їжі, індивідуальні налаштування та компоненти часто інтегруються для приготування їжі, що відрізняється від регіону. Їжа фактично частково ідентифікується через компоненти, які насправді пропонуються у вашому регіоні або навіть за професією. Часто певні місцеві асортименти компонентів фактично індустріалізуються, а також додаються в їжу, як-от японський рис у японській кухні, а також фірмовий чилі в новій мексиканській кухні. Законодавство про духовну їжу також може сильно вплинути на їжу, як індуїзм в індійській кухні, сикхізм в панджабській кухні, буддизм в східно-східній кухні, іслам в центральноазіатській кухні, а також іудаїзм в ізраїльській і єврейській кухні.

Саме тому ви повинні віддати перевагу цій малазійській страві

У деяких методах це так само, як індонезійські страви, разом із тим, що обидві країни обговорюють багато абсолютно однакових страв. (Застереження: суперечки щодо початку їжі можуть легко перетворити неприємне в ці компоненти – насправді таким є ентузіазм любителів їжі в регіоні.)

1. Mee goreng mamak

Ця індійська мусульманська їжа є фактично завершальним пакетом. Жовтувата локшина. Яловичина або навіть птиця. креветки. Соєвий соус, яйця та овочі. Додано трохи чилі для привабливого шоку. Шумить легко, прямо? На жаль, ви можете легко спробувати скопіювати це у себе вдома, але це просто навряд чи віддасть перевагу тому методу, який він виконував, коли ви ковтали ту неприємну затримку малайзійського лоточника Малайзії.

2. Апам балик

У вас ще не було справді досвідчених малайзійських страв, поки ви не порадуєте свій смак цією чудовою угодою. Ласощі, схожі на млинці, поєднані з невеликим пучком омлету, апам балік фактично упакований разом із більш ніж достатньою кількістю цукру, арахісу, а також періодичної кукурудзи — це їжа, яка постійно готується заново винайшов Малайзії.

3. Насі керабу

Якщо райський рис не викликає вашого інтересу, колекції людей про націю, яка чекає на покупку цієї бажаної страви келантанської кухні, повинні викликати. Насі керабу, що походить із регіону Келантан на півночі півострова Малайзія, має власний приголомшливий відтінок завдяки квіткам теленг, які фактично подрібнюють, а також змішують прямо в борошно. Страву з аквамарином фактично покривають паростками квасолі, а також смаженим кокосом, після чого замочують у гарячому буду, ферментованому рибному соусі. У справжньому дизайні Kelantan ви використовуєте свої долоні, щоб увійти в це Малайзії.

4. Ayam percik (м’ясо птиці з соусом percik)

Привабливість KFC у цьому регіоні (а також по всій Австралії чи Європі) порівняно з іншими мережами швидкого харчування не шокує тих, хто знає про ayam percik. По суті, це м’ясо птиці, смажене на грилі, змащене гострим чилі, часником і імбирним соусом у поєднанні з кокосовим молоком. Разом із правильною кількістю соусу перчік, ця основна малайзійська страва з відстрочкою містить набагато більше смаку порівняно з усім, що може легко викликати полковник.

5. Насі лемак

Деякі звертаються до неофіційної загальнонаціональної малайзійської страви насі лемак. Всі частіше дзвонять по телефону, це смачно. Насі лемак – це, по суті, рис, приготований на кокосовому молоці. Однак проблема полягає в краях. Залежно від того, де ви зупинитесь у Малайзії, він включає в себе вибір гарнірів, таких як яйце, зварене круто, арахіс, овочі, баранина/птиця/або навіть яловичий соус, риба та молюски, а також самбал (соус на основі чилі). Насі лемак зазвичай споживають на ранок, однак сьогодні люди фактично купують його коли завгодно.