Останні та найкращі джерела новин пліток

Останні та найкращі джерела новин пліток

Супер Червона риба каррі

про червону рибу каррі

Червоний окунь насправді є типовою маркою для ряду видів риби. Насправді , найчастіше його ставлять на специфічних глибоководних морських окунів з роду Sebastes, червонуватого барабана з роду Sciaenops або навіть на домашніх окунів з коралових рифів з роду Lutjanus. Насправді його також ставлять на слизеголових або навіть грубих тварин (домашніх Trachichthyidae), а також на альфонсіносів Супер Червона риба каррі (Berycidae).

види червонуватої риби: червоний окунь, азіатський нанігай, королева окуня, чорнобривий окунь, червонуватий окунь, багряний окунь, окунь малабарського кровотоку, південно-червоний окунь, імператорський червонуватий окунь, провулковий окунь, нерка, червоний окунь, червоний окунь, акадський окунь, карріГлибше посипати червоного окуня, морського окуня Підвищена риба, норвезького окуня

Цей соус потребує м’ясистої, м’ясистої риби разом із багатим смаком. Ріпчаста цибуля може бути незвичайною, але я вважаю, що вона робить її смачною та хрусткою. Спробуйте разом із бобовим соусом або навіть екологічно чистим соусом.

інгредієнти

 • тамариндовий блок 1 шматок розміром з м’яч для гольфу, замочений у 125 мл теплої води на 10 хвилин
  кокосової або рослинної олії 1 ст
  – ½ червоної цибулі, очищеної і дрібно нарізаної
  свіже листя каррі 7
  – часник 2 зубчики, очищені та розрізані навпіл
  – свіжий імбир 4 см, очищений і нарізаний
  – помідори 2 середніх (близько 200 г), дрібно нарізаних
  – меленої куркуми ½ ч.л
  – SL порошок каррі 2 столові ложки (див. рецепт каррі з креветками)
  – солі 1 ч. л. або за смаком
  – хек або тверде філе білої риби 450 г, розрізане вздовж навпіл, а потім на шматочки по 6 см
  – вода 250 мл
  – кокосове молоко 100 мл
  – вапно 1

Для соусу
– кокосової або рослинної олії 1 ст
– ½ червоної цибулі, очищеної і дрібно нарізаної
– свіже листя каррі 8

інструкція

– Притисніть тамаринд пальцями, після чого видаліть насіння, а також шар шкірки, залишивши відповідальний за м’якувате посипання. У каструлі середнього розміру або навіть в воку розігрійте олію на теплому інструменті, а також обсмажте цибулю 8-10 хвилин до однорідності. Додайте в нього листя соусу, а також через 30 секунд, коли вони стануть свіжими, додайте імбир і часник.

– Приблизно через 30 секунд, коли часник фактично почне перетворюватися на золото, додайте помідори, а також посипте тамариндом, а також приготуйте 3-4 хвилини, іноді перемішуючи.

– Коли помідори трохи підготуються, додайте куркуму, соус SL, натрій і порошок. Перемістіть рибу прямо на сковороду, а також покладіть туди посипку. Увімкніть, щоб отримати м’який пар, після цього перетворіть тепле на повільний повільний вогні, вберіть сковороду разом із кришкою, а також готуйте 10 хв.

– Змішайте кокосове молоко, а також дайте можливість варитися, після чого готуйте ще 10 хвилин або дві, поки риба не буде готова. Ви можете легко оглянути його, ретельно линяючи предмет разом із виделкою: насправді він повинен бути непрозорим, повністю розшаровуватися швидко та з.

– Щоб підняти настрій, розігрійте олію на невеликій сковороді на середньому й сильному розігрітій. Коли олія стане блискучою і теплою, обсмажте нарізану цибулю протягом 5-6 хвилин, іноді тремтячи на сковороді, поки цибуля не почне перетворюватися на золото. Додайте в нього листя соусу, а також приблизно через 30 секунд, коли вони стануть хрусткими, виключіть теплий.

– Виконайте рибу разом з настроєм, плюс все власне масло, ложечко над ведучим. Натиснути на лайм.